KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 14003324
nr 1400 3324
Carborundumetsning
James Coignard (1925-2008), Frankrike. Komposition. Signerad, numrerad 70/75, bladets mått: 65x51 cm, yttermått inklusive ram: 74x58 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 31 maj 2021
kl 19:30:28
30/5 20:40:31